Müzik Çalar - Audio Player

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.4 MB
  • Version 2.8.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Leopard V7
Müzik Çalar, IOS cihazınızda sizlere en son parçaları dinleme keyfini sunacaktır.

Bu mükemmel bir ses çalar ve medya oynatıcı almak için güçlü ücretsiz ekolayzır hizmeti ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Hızlı arama, tüm müzik dosyaları, özel arka plan cilt ile müzik çalar hizmetinden Android  mobil cihazınızdan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarına müzik çalar hizmeti sunarak, son zamanların en hit parçalarını mobil cihazınıza getiriyor. En son çıkan şarkılardan albümlerden anında uygulamanız ile haberdar olabilirsiniz. 

Uygulamanızı kendi keyfinize göre özelleştirebilir ve her kullandığınızda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Müzik Çalar mobil uygulaması sizlere kaliteli bir müzik hizmeti sunuyor. Mobil cihazınız müzik konusunda yetersiz kalıyorsa uygulamanız sizlere kaliteli bir hizmet sunarak müzik keyfinizi iki katına çıkartıyor. Dilediğiniz zaman uygulamanızı açıp müzik keyfinizi iki katına çıkartabilirsiniz. 

Mobil cihazınıza indireceğiniz Müzik Çalar mobil uygulaması sayesinde en sevdiğiniz müziklere tek bir tık ile erişebilir ve dinleme keyfine erişebilirsiniz. Müzik Çalar, sizlere eğlenceli bir hizmet sunacaktır. Buna sahip olarak dilediğiniz kadar müzik dinleme keyfine erişebilirsiniz. 

 

 

Daha Fazla Göster
Müzik Çalar - Audio Player indir